Компанія Юдей надає послуги з ліквідації ТОВ під ключ. Дана операція повинна проходити за певними правилами і передбачає особливу увагу і знання норм корпоративного права. За доступними цінами наші фахівці допоможуть вибрати спосіб ліквідації, визначать порядок проходження процесу і підготують всі необхідні документи.

Що являє собою послуга?

Юридична ліквідація ТОВ - це складна і тривала процедура, яка вимагає обов'язкової участі професійних юристів. Процедура ліквідації фірми, з правової точки зору, передбачає припинення її діяльності без правонаступництва. Існує багато причин, за якими керівництво приймає рішення про закриття ТОВ. Найактуальнішими з них є кредиторська заборгованість, або повна відсутність прибутку. У цих випадках важливо почати і завершити процес ліквідації фірми в суворій відповідності до законодавчих вимог.

Способи ліквідації фірми

Ліквідувати ТОВ можна шляхом:

Зміни засновників. Процедура передбачає припинення діяльності ТОВ шляхом виходу зі складу засновників компанії і чинного керуючого органу. Далі юридична особа продовжує свою діяльність вже під новим керівництвом.

Реорганізації. В даному випадку відбувається приєднання або злиття фірми з іншою компанією, яка в зв'язку з цим виступає в ролі правонаступника. У подібній ситуації всі права і обов'язки, що реорганізується ТОВ переходять до наступникові.

Добровільної ліквідації. Згідно з прийнятим засновниками рішенням, дана процедура передбачає послідовність необхідних дій і виключення юридичної особи з державного реєстру.

Банкрутства. Цей варіант ліквідації ТОВ підходить компаніям, які мають велику кредиторську заборгованість. Ліквідатор виявляє існуючі борги і виробляє їх погашення за рахунок продажу майна юридичної особи. Якщо коштів для погашення заборгованості недостатньо, то залишок боргу анулюється за рішенням суду.

Обраний спосіб визначає терміни і вартість ліквідації ТОВ.

Фахівці нашої компанії пропонують ліквідувати фірму під ключ недорого. Вартість послуги індивідуальна і залежить від багатьох факторів. Остаточна ціна ліквідації ТОВ узгоджується з нашими представниками під час консультації.

В ході процедури ліквідації наша компанія:

  • позбавить вас від паперової тяганини і можливих помилок, які можуть виникнути при оформленні документів;
  • надасть будь-яку допомогу і консультації з усіх питань;
  • гарантує конфіденційність і чітке дотримання законодавчих норм;
  • несе повну відповідальність за якість своїх послуг.

Ціна на послуги в компанії Юдей визначається тільки за реальну роботу. Ми гарантуємо вам високий професіоналізм і позитивний результат в мінімально можливі терміни.

Як ми працюємо

1
Детальна консультація
2
Укладення договору
3
Підготовка та завірення документів
4
Подача і отримання документів з Мінюст
5
Відкриття рахунку в банку

З цією послугою часто замовляють

Залишилися питання? Ви можете задати їх нашим фахівцям
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38 (050) 744-77-71

Замовити зворотній дзвінок
Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо