Юридична консультація являє собою комплекс процедур, спрямованих на загальне збільшення правової грамотності населення або розгляд конкретного питання, що лежить в правовому руслі. Консультація юриста може носити як загальний, так і специфічний характер

Види консультації юриста:

  • загальна юридична допомога являє собою розгляд питань загальної правової практики і допомогу в підготовці і оформленні документів. Більшість цивільних справ розглядається адвокатами загальної практики;
  • специфічна юридична допомога являє собою розгляд і вирішення правових питань, що лежать в області конкретної галузі права: кримінальне право, податкове право, житлове право і т.д.

На сьогоднішній день, враховуючи розвиток віртуальних засобів комунікацій, стала популярна така послуга, як консультація юриста онлайн. Остання послуга є, як правило, безкоштовною, але дозволяє відповісти тільки на питання загальної юридичної практики, тому що не дозволяє отримати доступ до основних матеріалів.


У нашій компанії вас чекає кваліфікована юридична консультація, як юристів загальної правової практики, так і вузькоспеціалізованих фахівців. Також є консультування по телефону. У нас не буває питань без відповідей!

Консультація з юридичних питань

Як ми працюємо

1
Детальна консультація
2
Укладення договору
3
Підготовка та завірення документів
4
Подача і отримання документів з Мінюст
5
Відкриття рахунку в банку

З цією послугою часто замовляють

Залишилися питання? Ви можете задати їх нашим фахівцям
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38 (050) 744-77-71

Замовити зворотній дзвінок
Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо