Здача нульової звітності для ТОВ передбачає підготовку та надання бухгалтерської і податкової звітності, а також звітів до позабюджетних фондів. Наприклад, якщо утворене в поточному податковому періоді ТОВ не здійснювало господарську діяльність, йому все одно доведеться вести бухгалтерський облік і складати документацію в фонд соціального страхування і пенсійний фонд. Формування нульової звітності вимагає певних знань, тому в цій ситуації краще звернутися до кваліфікованих фахівців. Вартість такої послуги невисока, а підготовка і здача документів досвідченим бухгалтером заощадить вам достатню кількість часу.

Ціни на послугу розраховуються в індивідуальному порядку. При укладанні договору з нашою компанією ви можете бути абсолютно впевнені в правильності складання документів і подачі звітів в зазначені терміни.

Вартість нульової звітності для ТОВ формується виходячи з:

  • Системи оподаткування;
  • Кількості звітних періодів, за якими необхідно заповнити та надати документи.

Особливості підготовки документів для звітності

Якщо з яких-небудь причин в ТОВ призупиняється ведення господарської діяльності, необов'язково закривати компанію і ліквідувати бізнес. У цій ситуації формується нульова звітність, а власник може зберегти юридична особа, що в майбутньому дозволить відновити діяльність вашої організації на ринку.

Деякі особливості підготовки документів для нульової звітності:

  • Незважаючи на те, що звітність у ТОВ нульова, окремі документи можуть містити точні дані. Наприклад, бухгалтерський баланс повинен обов'язково включати в себе інформацію про джерела формування та суми статутного капіталу. У деяких випадках в нульовий декларації вказується заборгованість засновників за вкладом коштів до статутного капіталу.
  • Якщо ТОВ здійснювало господарську діяльність хоча б в першому кварталі звітного року, то при розрахунку податку на прибуток необхідно використовувати дані за цей квартал. Розрахунок ведеться наростаючим підсумком з початку року, так що при поданні податкової декларації за 6 і за 9 місяців потрібно буде відобразити ці цифри.
  • Якщо ТОВ має на балансі об'єкти основних засобів, воно зобов'язане здавати звіт з податку на майно до того моменту, поки даний об'єкт буде знаходитися на балансі. Повний нарахування амортизації в даному випадку ні на що не впливає.

Переваги роботи з нами

Компанія Юдей пропонує підготувати і здати нульову звітність за прийнятною ціною. Наші фахівці гарантують грамотне проведення необхідних операцій, надсилати звіти в регламентований термін і правильність складання документів, які будуть відповідати вимогам нормативних актів.

Ви можете також замовляти повне бухгалтерське обслуговування вашого підприємства, незалежно від форми господарської діяльності. Бухгалтери і юристи компанії володіють необхідною кваліфікацією і досвідом і готові взятися за вирішення найскладніших завдань. Незмінно високі позиції в авторитетних рейтингах є найкращим підтвердженням якості роботи наших фінансових і податкових консультантів.

 

Нульова звітність для ТОВ

Як ми працюємо

1
Детальна консультація
2
Укладення договору
3
Підготовка та завірення документів
4
Подача і отримання документів з Мінюст
5
Відкриття рахунку в банку

З цією послугою часто замовляють

Залишилися питання? Ви можете задати їх нашим фахівцям
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38 (050) 744-77-71

Замовити зворотній дзвінок
Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо