Реєстрація ФОП в Україні під ключ - це державна реєстрація фізичної особи як індивідуального підприємця для здійснення підприємницької діяльності без створення юридичної особи. Для більшості громадян, які бажають відкрити свій власний бізнес, саме реєстрація як ФОП є найбільш простим, ефективним і доступним рішенням.

Переваги

 • Доступна і зрозуміла процедура створення ФОП;
 • Мінімальний комплект необхідних документів;
 • Спрощений порядок надання фінансової звітності.

Для відкриття ФОП не потрібно наявності статутного капіталу, що дозволяє будь-якому охочому почати свою підприємницьку діяльність з нуля.

Юридичні послуги з реєстрації ФОП в компанії Юдей - це оптимальний спосіб уникнути на стартовому етапі можливих труднощів. У цій ситуації потрібен певний досвід взаємодії з державними і податковими органами і конкретні юридичні знання. Допущена помилка хоча б на одному з етапів може привести до відмови в реєстрації.

Ціна на реєстрацію ФОП під ключ у Львові залежить від обраного пакета послуг, який може включати в себе тільки допомога з оформлення документів або повний процес реєстрації. При цьому цілком виключається Ваша взаємодія з податковими органами.

Крім звичайної реєстрації, ми надаємо таку послугу, як термінова реєстрація ФОП.

Особливості реєстрації ФОП та необхідні документи

Для того, щоб уповноважений державний орган успішно завершив реєстрацію та вніс дані до реєстру, необхідно виконання певних умов:

 • Бажання громадянина займатися регулярною підприємницькою діяльністю, яка виражається в подачі заяви державному реєстратору в письмовому вигляді;
 • Чітке визначення видів діяльності, якими буде займатися майбутній індивідуальний підприємець. Законодавством України кількість видів діяльності не обмежується, але необхідно визначитися з ними до початку процедури реєстрації;
 • Заздалегідь підготувати і надати до реєстраційного органу необхідний пакет документів, який включає паспорт громадянина, квитанцію про сплату мита, ідентифікаційний податковий номер. Якщо заявник не планує сам займатися процедурою реєстрації, то повинна бути складена нотаріальна довіреність на ім'я представників спеціалізованої компанії.

Етапи реєстрації ФОП

 • Підготовка пакету документів для податкової інспекції, в який входять копія загальногромадянського паспорта, квитанція про сплату державного мита, форма 21001 (складається відповідно до встановлених вимог і завіряється у нотаріуса).
 • Подача зібраних документів на реєстрацію, яка здійснюється в територіальному реєстрі податкового органу за місцем реєстрації заявника. Якщо заявник довіряє проведенню процедури представникам спеціалізованої юридичної компанії, необхідно своєчасно оформити нотаріальну довіреність з обов'язковим зазначенням вичерпного переліку повноважень.
 • Отримання свідоцтва про реєстрацію. Реєстратор після закінчення 5 робочих днів з моменту подачі документів повинен відправити за вказаною адресою або видати на руки комплект свідоцтв. Одночасно з цим надається виписка з Єдиного державного реєстру ФОП, в якій міститься повна інформація про зареєстроване індивідуальний підприємця.

Пакет
Документи
Пакет
Під ключ
Консультація юриста Консультація юриста
Консультація бухгалтера Консультація бухгалтера
Складання документів Складання документів
Відкриття рахунку в банку Відкриття рахунку в банку
Підбір видів діяльності Підбір видів діяльності
Подача документів в Податкову Подача документів в Податкову
Отримання документів в Податковій Отримання документів в Податковій
Отримання печатки Отримання печатки
Термін - 1 день Термін - 7 днів

Переваги реєстрація ФОП у нас

Ми досвідчена і надійна команда професіоналів, які можуть:

 • Запропонувати найвигіднішу вартість послуг по реєстрації та відкриття ФОП;
 • Надати кваліфіковану юридичну підтримку, яка надійно захистить вас від можливої відмови в реєстрації та фінансових втрат;
 • Надати професійні консультації кваліфікованих податкових фахівців і юристів;
 • Гарантувати відповідальний підхід і успішний результат;
 • Відсутність ризиків - професійна відповідальність наших фахівців застрахована.

Як ми працюємо

1
Детальна консультація
2
Укладення договору
3
Підготовка та завірення документів
4
Подача і отримання документів з Мінюст
5
Відкриття рахунку в банку

З цією послугою часто замовляють

Залишилися питання? Ви можете задати їх нашим фахівцям
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38 (050) 744-77-71

Замовити зворотній дзвінок
Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо