Ліквідація фірм, з правової точки зору, означає зупинку їх діяльності без передачі зобов'язань правонаступника. Процес ліквідації фірми будь-якої форми власності (ТОВ або АТ) завершується зняттям з податкового обліку, припиненням всебічних вимог і виключенням з ЄДР.

Наша компанія допоможе Вам розібратися в нюансах цього складного процесу, а наші фахівці підберуть найбільш оптимальний і вигідний спосіб вирішення проблеми. При цьому вартість ліквідації фірми буде максимально комфортною і економічно виправданою.

Причини і цілі ліквідації фірми

  • Найчастіше комерційне підприємство підлягає ліквідації, якщо воно:
  • перестало приносити прибуток і втратило перспективи до відновлення рентабельності;
  • стало об'єктом підвищеного контролю з боку податкових служб;
  • втратило доцільність через зміни кон'юнктури ринку.

Найбільш поширеною причиною ліквідації фірм є значна кредиторська заборгованість. В даному випадку мета ліквідації зрозуміла - уникнути численних судових позовів з боку кредиторів. Щоб цього не допустити, засновники починають процес добровільної ліквідації, продажу або реорганізації.

Способи ліквідації підприємства

Добровільне закриття. Дана юридична процедура означає не тільки припинення діяльності юрособи, а й зняття з обліку в податкової, виключення з ЄДР і ліквідацію неврегульованих вимог з боку співробітників фірми. Якщо хоча б одне з цих умов не виконана, процес ліквідації закінченим не рахується.

Продаж. Це найбільш швидка форма ліквідації фірми. Даним способом часто користуються і бізнесмени з значними кредиторськими заборгованостями, і власники компаній без боргів. Важливо пам'ятати, що зміна керівництва компанії (а вона неминуча при продажу) може стати причиною підвищеного контролю з боку податкових органів.

Реорганізація. Це поділ, злиття, виділення, приєднання або перетворення юридичної особи. Кожен з цих методів реорганізації має ряд індивідуальних особливостей, тому при виборі оптимального варіанту слід довіритися досвідченим юристам.

Переваги співпраці з нами

  • Згуртований колектив грамотних юристів.
  • Висока кваліфікація співробітників, які уважно стежать за змінами в законодавстві та постійно підвищують рівень своїх знань.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Зручність оплати.
  • Можливість ведення електронного документообігу.

Як ми працюємо

1
Детальна консультація
2
Укладення договору
3
Підготовка та завірення документів
4
Подача і отримання документів з Мінюст
5
Відкриття рахунку в банку

З цією послугою часто замовляють

Залишилися питання? Ви можете задати їх нашим фахівцям
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38 (050) 744-77-71

Замовити зворотній дзвінок
Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо