Ведення бухгалтерського обліку - це одна з найбільш затребуваних послуг у клієнтів консалтингових компаній. Комплексне бухгалтерське обслуговування має на увазі передачу облікових функцій підприємства або ПП професійним бухгалтерам і податковим консультантам компанії Юдей.

Компанія Юдей надає професійні аутсорсингові послуги ведення бухгалтерського обліку. За довгі роки роботи на ринку ми сформували власний штат бухгалтерів-експертів, здатних впоратися з завданнями будь-якої складності. Практика показує, що залучення зовнішніх фахівців виявляється набагато вигідніше, ніж утримання власної бухгалтерської служби. Причому цією послугою користуються не тільки індивідуальні підприємці, для яких пошук досвідченого бухгалтера може стати проблемою, але і великі транспортні, або будівельні компанії.

Крім фінансової переваги, зовнішнє управління бухгалтерським обліком дає і інші плюси:

  • Вибір оптимальної схеми співпраці (обсяг переданих функцій і повноважень, термін дії договору);
  • Грамотне та оперативне вирішення екстрених і поточних завдань;
  • Надання комплексних податкових і бухгалтерських послуг.

Наші гарантії

Для максимальної якості послуг, що надаються нами була створена служба внутрішнього контролю та аудиту, до складу якої входять атестовані аудитори і фахівці зі значним досвідом роботи в бухгалтерській галузі. Головне завдання служби внутрішнього контролю - надавати якісні аудиторські послуги, проводити оперативні консультації для бухгалтерів, брати участь в складанні облікової політики, а також регулярно проводити перевірки фінансової та податкової звітності.

Укладення договору на бухгалтерське обслуговування - це порятунок від усіх можливих ризиків, адже наші фахівці несуть повну відповідальність за:

  • Забезпечення правильного та своєчасного обліку, здачу звітності;
  • Збереження конфіденційної інформації про організацію клієнта;
  • Збереження оригіналів усіх наданих нам документів.

Пам'ятайте, якщо в ході податкової перевірки з вас будуть стягнуті штрафи з нашої вини, то ми оперативно компенсуємо ці витрати. Що ж стосується такого важливого питання, як вартість послуг з ведення бухгалтерського обліку, то вона залежить від наступних факторів:

  • Форма оподаткування;
  • Кількість документів і працівників;
  • Можливість здійснення іноземних операцій;
  • Наявність і обслуговування касового апарату.

Комфортна ціна на ведення бухобліку - це далеко не єдина перевага співпраці з Юдей. У нас працюють тільки досвідчені професіонали, які регулярно вдосконалюють свій рівень і стежать за змінами в законодавстві України. Для максимальної зручності ви можете скористатися опцією електронного документообігу, а також здійснювати онлайн-платежі за послуги!

Ведення бухгалтерського обліку

Як ми працюємо

1
Детальна консультація
2
Укладення договору
3
Підготовка та завірення документів
4
Подача і отримання документів з Мінюст
5
Відкриття рахунку в банку

З цією послугою часто замовляють

Залишилися питання? Ви можете задати їх нашим фахівцям
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38 (050) 744-77-71

Замовити зворотній дзвінок
Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо