З 1 січня 2022 року до обов’язку підприємців долучається реєстрація PPO у разі, коли оплата їх підприємницької діяльності здійснюється платіжними картками або готівкою.

За Податковим кодексом звільняються від цього обов’язку лише ФОП – платники єдиного податку першої групи.

PPO – це реєстратор розрахункових операцій. Якщо ви не здійснюєте розрахункові операції, відповідно, проходити процедуру реєстрації не потрібно. При здійсненні розрахункових операцій – необхідно купувати та реєструвати реєстратор.

До різновидів PPO відносяться як програмні, так і апаратні пристрої. Програмні реєстратори – це додаток для комп’ютера, планшету або смартфону, який надає змогу сформувати електронний розрахунковий документ.

З 1 січня 2022 року, вирішуючи питання щодо необхідності застосування реєстратора вже не береться до уваги розмір отриманого доходу для ФОП – платники єдиного податку першої групи.

Для того, щоб оперативно та вдало пройти процедуру реєстрації, варто звернутися за допомогою до юридичної фірми Юдей. Кваліфіковані спеціалісти здійснять реєстраційні дії під ключ, мінімізуючи Ваші витрати на час для аналізу порядку та здійснення алгоритму дій щодо реєстрації PPO.

Для кого питання реєстрації РРО є актуальним сьогодні?

ФОП 2 та 3 групи незалежно від розміру доходу при здійсненні розрахункових операцій в обов’язковому порядку зобов’язані застосовувати РРО з 01.01.2022 року

Переваги використання РРО:

  • Формування звітності за будь який період;
  • Зменшення розміру ціни для постійних покупців;
  • Ведення обліку товарів;
  • Сканування штрих-коду для визначення вартості товару з бази даних;
  • Фіксація часу, дати та іншої детальної інформації щодо розрахункової операції;
  • Фіксація форми оплати;
  • Зведення звітності щодо будь-яких знижок та податків.

В сучасних умовах вкрай важливим є можливість довірити питання реєстрації РРО компетентним спеціалістам, які зможуть забезпечити експертний супровід реєстраційних дій з дотриманням чинного законодавства, контроль за яким здійснюють фіскальні контролюючі органи. Разом з «Юдей» - зробити це значно простіше!