Сімейні правовідносини - це процеси, що регулюють правову взаємодію між подружжям, батьками і дітьми і регламентуються Сімейним кодексом України. Послуги юриста по сімейних справах допомагають цивілізовано і з користю вирішити виникаючі суперечки і інші юридичні питання, які охоплюють галузь сімейного права.

Що являє собою послуга

Колишні члени сім'ї при виникненні міжособистісних проблем часто не здатні досягти необхідного компромісу без втручання фахівця. Юристи нашої компанії нададуть допомогу у вирішенні конфліктів з вигодою для клієнта. На консультації фахівець визначить перспективу вирішення проблеми.

Види і особливості сімейних суперечок

Можливих способів вирішення конфліктів, які виникають у відносинах в сім'ї, маса. Виділяють ряд питань, з якими, як правило, стикається юрист:

Розірвання шлюбу. Оформлення розлучення відбувається як в органах ЗАГС, так і в суді. У першому випадку члени сім'ї розлучаються добровільно і без взаємних претензій за умови, що у них немає неповнолітніх дітей. Юрист в такій ситуації консультує і допомагає в оформленні документації. При необхідності вирішення матеріальних питань або встановлення місця проживання дитини проводяться судові засідання. В цьому випадку потрібне залучення адвоката, що забезпечує захист законних прав та інтересів клієнта.

Розділ спільно нажитого майна. Процедура часто супроводжується виникненням суперечок і конфліктів. Юрист аналізує ситуацію, що виникла, визначає перспективи, оформляє необхідні папери, проводить переговори, створює позовну заяву для розгляду спору в суді.

Ситуації, пов'язані з батьківськими правами. При розірванні шлюбу у сімейної пари з спільними дітьми виникає ряд проблемних моментів. Юристи нашої компанії допоможуть клієнту домогтися отримання аліментів на дитину, зібрати необхідні документи для визначення майбутнього місця проживання неповнолітніх членів сім'ї, вирішити питання позбавлення батьківських прав, оспорювання батьківства чи встановлення батьківства з подальшим стягненням аліментів.

Крім стандартних випадків, фахівці нашої компанії допомагають у вирішенні складних ситуацій, які припускають нестандартний підхід. До них відносяться оспорювання складеного між подружжям шлюбного договору, визнання шлюбу недійсним, розлучення з іноземцем і т.д.

Від чого залежить вартість

  • Складання шлюбного договору;
  • Укладання угоди про поділ спільного майна подружжя;
  • Складання позову.

Компанія Юдей пропонує послуги юриста по сімейних справах, вартість яких розраховується в індивідуальному порядку і визначається наступними факторами:

  • Складність ситуації і особливості майбутнього процесу;
  • Кількість дій, які будуть зроблені фахівцем (консультація, складання правової документації, послуги виїзду адвоката і т.д.);
  • Терміни на вирішення спорів і отримання бажаного результату і ін.

Наші переваги

Співробітники Юдей, володіючи великим досвід у врегулюванні конфліктів в досудовому і судовому порядку, допоможуть оперативно і грамотно вирішити Ваші проблеми в області сімейного права.

З нами питання вирішуються швидко і відповідно до законодавства!

Складання шлюбного договору

Укладання угоди про поділ спільного майна подружжя

Складання позову

Як ми працюємо

1
Детальна консультація
2
Укладення договору
3
Підготовка та завірення документів
4
Подача і отримання документів з Мінюст
5
Відкриття рахунку в банку

З цією послугою часто замовляють

Залишилися питання? Ви можете задати їх нашим фахівцям
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38 (050) 744-77-71

Замовити зворотній дзвінок
Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо