Хороший головний бухгалтер або фінансовий директор - це половина успіху компанії, але на практиці бухгалтера стикаються з наступними проблемами:

Податкові органи зі всілякими запитами, комісіями, перевірками. Найчастіше, непорозуміння вимог податкових органів призводять до помилок в обліку, псують відносини з податковою.

Постійні зміни Законодавства, відслідковувати які не вистачає часу, а значить, з'являється ризик порушення Закону.

Швидко мінливі форми звітності, а значить, зростає ризик додаткових переробок і збільшення обсягу робіт.

Компанія Юдей пропонує своїм клієнтам послугу «Податковий супровід бузнесу».

Дана послуга включає 3 великі блоки:

1. Податковий супровід

2. Оптимізація оподаткування

3. Податковий консультант

Податковий супровід включає:

Зміна адреси на наш регіон як можливість отримання додаткових податкових пільг. Наша компанія має представництва в малих регіонах з більш низькими показниками по середньогалузевої податкової навантаженні. Законодавчо не існує обмежень вести бізнес в будь-якій точці країни, базуючись в малому регіоні. Більш того, перебуваючи в малому регіоні і приносячи користь регіону у вигляді створення нових робочих місць, будь-яке підприємство набуває статусу інвестора.

Консультування з документообігу: аналіз контрагентів на предмет добросовісності, перевірка контрагентів, виняток сумнівних контрагентів. Вжиття термінових заходів, з урахуванням позитивної судової практики, якщо робота з сумнівним контрагентом почалася раніше.

Допомога при підготовці відповідей на запити податкової, правильні відповіді на вимоги податкової позиціонують Вашу компанію як професіоналів і виключать багато ризиків;

Виявлення податкових ризиків і побудова прогнозів податкових виплат; Ведення переговорів з податковими органами, супровід податкових перевірок.

Оптимізація оподаткування через суб'єкт України

Компанія Юдей залучає своїх клієнтів в якості інвесторів в деякі суб'єкти України. В процесі роботи вдається отримувати для наших клієнтів-інвесторів більш комфортні умови для ведення бізнесу, а саме податкові пільги, уважне ставлення до запитів і багато іншого. Ми розробляємо проекти по ПОДАТКОВОГО ПЛАНУВАННЯ для суб'єктів малого та середнього підприємництва в даному регіоні.

ПРОЕКТ. Ми з Вами створюємо ПРОЕКТ податкових платежів для вашого бізнесу з урахуванням розміщення однієї з його частин в потрібному регіоні. При проектуванні ми враховуємо максимально можливі податкові пільги. Плануємо податкові відрахування стосовно обороту компанії.

ПЛАН ВИПЛАТ. Розраховуємо суму податкової економії. Стверджуємо проект податкових виплат.

ПЕРЕЇЗД. Переводимо/реєструємо юридичні особи в обумовлені регіони.

ГАРАНТІЇ. Ми гарантуємо своїм клієнтам, що якщо сума податкових відрахувань в дійсності перевищить суму, узгоджену нами в прогнозному проекті, то цю різницю ми оплатимо самі.

БОНУС. Регулярні виїзні податкові перевірки, які проходять під контролем Юдей, «Закривають» неперевірені податкові періоди. Компанії при цьому отримують комфорт, спокій і юридичні гарантії безпеки в майбутньому. Навіть якщо компанія вирішить надалі змінити регіон базування - перевірити її повторно вже буде неможливо.

ВИГОДА. Наша практика показує, що при неправильному податковому обліку наші клієнти щорічно переплачували значні суми податків, які іноді обчислювалися сотнями мільйонів гривень. Тому, можна сміливо припустити, що при податки підприємства в 100 млн. грн. на рік - скорочення обсягу податків в 2 рази!